LICEUL SPECIAL MOLDOVA TÎRGU FRUMOS JUD. IAŞI

TÎRGU FRUMOS JUD. IAŞI. Proiecte naționale și internaționale. Regulament de Ordine Interioara. INFORMAȚII DE INTERES PUBLIC. Liceul Special Moldova dint Tîrgu Frumos, jud. Iași școlarizează elevi nevăzatori și ambliopi cu declinuri de vedere din toată zona a Moldovei, de la clasa pregătitoare și până la clasa a XII a, oferindu-le servicii specializate pentru educație, deprinderi de viață independentă și terapii specifice. Regulament de Ordine Interioara. Hotarari ale Consiliul de Administratie. Apel .

OVERVIEW

This website liceulmoldova.ro currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have sifted twenty pages inside the site liceulmoldova.ro and found five websites referring to liceulmoldova.ro.

LICEULMOLDOVA.RO RANKINGS

This website liceulmoldova.ro has seen variant levels of traffic all round the year.
Traffic for liceulmoldova.ro

Traffic ranking (by month) for liceulmoldova.ro

Traffic ranking by day of the week for liceulmoldova.ro

www.nevazator.ro

Locul în care se văd nevăzătorii! Derulează în jos la conținut. Aplicaţia Biblia pentru iOS de la You Version. Astăzi vreau să vă prezint o aplicaţie care mie mi se pare extrem de utilă şi care este de asemenea accesibilă pe majoritatea platformelor, deşi demonstraţia din episodul podcast de azi este realizată folosind versiunea iOS.

Simte Arta la Drum 40 de transpuneri tactile dupa 4 tablouri de pictori Romani

40 de transpuneri tactile dupa 4 tablouri de pictori Romani. This gallery contains 1 photo. Simte Arta la Drum, premiul III la Gala Societatii Civile 2014. This gallery contains 10 photos.

Școala, a doua familie

Miercuri, 11 ianuarie 2017. Inspectoratul Școlar Județean Iași a publicat rezultatele evaluărilor proiectelor educaționale interjudețene și județene. Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu Iasi. Miercuri, 21 decembrie 2016. 1 Finalizarea Proiectului Judeţean Şcoala, a doua familie ediţia I.

WHAT DOES LICEULMOLDOVA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceulmoldova.ro Mobile Screenshot of liceulmoldova.ro Tablet Screenshot of liceulmoldova.ro

LICEULMOLDOVA.RO HOST

I discovered that the main root page on liceulmoldova.ro took one thousand three hundred and sixty-one milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider liceulmoldova.ro not secure.
188.213.21.70

I diagnosed that this website is weilding the LiteSpeed operating system.

LICEUL SPECIAL MOLDOVA TÎRGU FRUMOS JUD. IAŞI

DESCRIPTION

CONTENT

This website liceulmoldova.ro states the following, "Liceul Special Moldova dint Tîrgu Frumos, jud." Our analyzers viewed that the website stated " Iași școlarizează elevi nevăzatori și ambliopi cu declinuri de vedere din toată zona a Moldovei, de la clasa pregătitoare și până la clasa a XII a, oferindu-le servicii specializate pentru educație, deprinderi de viață independentă și terapii specifice." The Website also said " Hotarari ale Consiliul de Administratie."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Protagonisti

O echipă de tineri entuziaști, elevi ai liceului. Buzău vă invită să participați la găsirea unei noi înfățișări a paginii de Internet a liceului. Vă așteptăm cu sugestii și propuneri care să transforme acest site într-un loc virtual de întâlnire a elevilor, un loc de informare și de promovare a liceului nostru! Promovare site și fotografii. Corectare greșeli și organizare site.

Bine ati venit! - Liceul Tehnologic Nisiporesti

Promotia 2017 Liceul Tehnologic Nisiporesti. Promotia 2016 Liceul Tehnologic Nisiporesti. Promotia 2015 Liceul Tehnologic Nisiporesti. Toate povestile incep cu A fost odata . In anul 1923 s-a donat scolii cladirea Conac cu doua sali de clasa si doua camera in care locuia invatatorul.

Liceul Teoretic Ioan Petrus Otopeni - Acasa

Liceul Teoretic Ioan Petrus este Centru de Pregatire si Examinare Cambridge. Este Centru de Testare Acreditat ECDL. Mai multe detalii gasiti aici.

Liceul Teoretic Ovidius Adresa Stradela Basarabi nr. 2, Constanta, Romania TelFax 0341 405816 e-mail liceulovidiusgmail.com

Învățăm pentru a putea face ceva cu viața noastră, pentru că deși cerințele sunt mari ele nu sunt imposibile, pentru că suntem adepții unui cod de conduită, pentru că mulți dintre noi sunt primii la concursuri și olimpiade, pentru că toți ajungem să facem studii superioare în țară sau în străinătate, pentru că oriunde am ajuns am dovedit că suntem foarte buni,.